Galeria Prac Studia Wizualizacji

Projektant Wnętrz we Wrocławiu Pokazuje Autorskie Wizje Nowoczesnych Pomieszczeń

Nasz Projektant Wnętrz Wrocław włożył wiele trudu i wysiłku aby stworzyć tak urozmaiconą galerię aranżacji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wizualizacjami pomieszczeń w domach, mieszkaniach i salonach kosmetycznych. Dlatego życzymy przyjemnego spędzenia czasu oglądając nasze prace i rozwiązania.


Nowoczesny MIX

Zaprojektowaliśmy ten dom jako połączenie kilku stylów, które przeplatają się między sobą tworząc spójną całość. Widać tu zarówno styl nowoczesny, minimalistyczny, modern classic, japandi, górski. Kolorystyka pomieszczeń często kontrastuje między sobą. Z założenia podłogę zaprojektowano jako obłożona płytkami z struktura kamienia. Dla ocieplenia wnętrza niektóre ściany obłożono drewnianymi okładzina mi ściennymi. Całość przełamaliśmy naturalnym fornirem kamiennym w antracytowym kolorze oraz miedzianymi akcentami w postaci tekstyliów.  Wnętrze z założenia ma bazować na naturalnych w odbiorze materiałach i detalu ich struktury, usłojenia, dzięki czemu powstała przestrzeń będzie ponadczasowa i zawsze modna. 


Modern Classic z Akcentami

Mieszkanie zaprojektowaliśmy w stylu modern classic z chromowanymi i grafitowymi dodatkami. Góruje jasna, stonowana kolorystyka. Całość przełamaliśmy morskim akcentem w postaci tekstyliów i kafelek łazienkowych.  Wnętrze z założenia nie przytłacza przepychem i sprawia wrażenie nowoczesnego. 

Najważniejsza przestrzeń mieszkania to połączony salon  z aneksem kuchennym i jadalnią. Udało się uzyskać całkiem fajną przestrzeń dzięki wyburzeniu ścianki do jednego z pokoi i przeniesieniu tam aneksu kuchennego. Obecność słupa oraz komina zainspirowało nas do zaprojektowania Wyspy kuchennej otwartej na salon. 

Kuchnia wykończyliśmy frezowanymi frontami meblowymi, które nadają charakteru wnętrzu, na blatach zastosowano cienki blat imitujące marmur. Całość podkręcono poprzez chromowane dodatki w postaci uchwytów oraz szklanych okładzin ściennych. 

W salonie zwracamy uwagę na podłogę wykończona z paneli winylowych układanych w jodełkę. Dzięki temu osiągnięto piękne tło do wypełnienia przestrzeni meblami, w tym między innymi chromowana, podświetlana witrynka, marmurowa ściana za tv oraz wygodnym  zestawem wypoczynkowym. 

Ważnym aspektem projektu było zastosowanie do wszystkich pomieszczeń drzwi z ukryta ościeżnica wysokich aż do sufitu. Dzięki czemu uzyskano niestandardowy efekt wnętrza. Ponadto niektóre drzwi wraz z otaczającą je ścianą, pokryliśmy grafitowymi taflami lustrzanymi, pięknie zamykając korytarz. 

W łazienkach postawiono na wykończenie wysokiej jakości materiałami. Ściany pokryliśmy płytkami marmuro podobnymi z stonowanej kolorystyce, natomiast w strefie prysznicowej dodano kontrastujący akcent z płytkami w morskim kolorze. 

Sypialnia główna to oaza dla właścicieli. Przewidziano tutaj duże łóżko z wysokim i nietypowym zagłówkiem, który wraz z lustrami po bokach tworzy spójna całość. Zaprojektowano tutaj także dużą szafę z pięknym drewnopodobnym frontem z widocznym i wyczuwalnym usłojeniem. 


Nowoczesne Trendy


Projektant Wnętrz Wrocław przedstawia Modern Classic

Przede wszystkim założeniem projektowym było stworzenie jasnego, przestronnego i przytulnego mieszkania z lekkimi akcentami glamour i historyzującymi detalami. Doskonale do tego założenia pasuje styl Modern Classic.

Ale z drugiej strony biała przestrzeń przełamana została kontrastującymi materiałami takimi jak: marmur z ciekawym, ciepłym użyleniem, drewnem oraz beżowymi tekstyliami.

Po drugie podejście do stylu Modern Classic przez Projektanta Wnętrz we Wrocławiu jest współczesną interpretacją historyzującej przestrzeni pałacowej – mieszkalnej, z wykorzystaniem współczesnych, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

W tym samym duchu ważnym elementem projektu jest uproszczenie detali, które zostały zaprojektowane w sposób przemyślany, nie kolidujący z funkcjonalnością pomieszczeń.

Podsumowując architekt wnętrz ma za zadanie stworzyć komfortową przestrzeń dla współczesnej rodziny.


Salon Kosmetyczny


Dom w Rukoli


Willa w Żurawkach


Projektant Wnętrz Wrocław przedstawia wizualizację pod tytułem – Wyjątkowy

Założenia inwestycyjne projektanta wnętrz w mieście Wrocław współpracującym z biurem Lubin

Po pierwsze głównym założeniem projektanta było: przestrzenność, unikatowość, przytulność.

Materiały

Projektant wnętrz Wrocław użył materiały jasne i stonowane. Innymi słowy dla ujednolicenia przestrzenni we wszystkich pomieszczeniach, pracownik zaprojektował jasne panele (wyjątkiem są łazienki) zaś okładziny ścian oraz fronty meblowe, wykończył w naturalnej kolorystyce. Podobnie dalej górują elementy drewniane, biel i szarości, beton. Podsumowując to wszystko przeplatane jest szklanymi witrynami z czarnymi szprosami o ciekawych formach.

Sufity

W tym samym duchu dużą rolę w projekcie odgrywają sufity. Dlatego wydzieliliśmy przestrzenie odkrywające betonowy sufit, dla zrównoważenia dodano w wielu miejscach sufity podwieszany malowane na białe kolory. Ponadto wszystko to przeplatane nowoczesnymi rozwiązaniami świetlnymi, które w zależności od pory dnia i oczekiwanego nastroju można przełączać.

Funkcjonalność

Przede wszystkim projekt stworzony przez architekta, stawia na priorytet funkcjonalność bez zbędnych elementów tzw „kurzołapów”.  Zabudowy meblowe są pełne, proste, budowane od podłogi do sufitu. Każda wnęka w domu została zamknięta ograniczając tym samym gromadzenie się brudu. Usytuowanie mebli zostało tak przewidziane aby wydzielić czytelnie funkcje w domu, jednocześnie zapewniając maksimum przestrzeni. Dlatego dom pozbawiony jest zbędnych dekoracji, tutaj ich rolę gra wzajemne przenikanie się okładzin ściennych, podłogi i sufitu.


Dom z Widokiem


Willa w Radomsku


Domek w Smolcu


Męska Klasyka


Dla Mężczyzny – rzeczywisty wygląd mieszkania wykonanego według wizualizacji wykonanej przez naszego Projektanta Wnętrz Wrocław


Projektant Wnętrz Wrocław pokazuje poniżej pokój pod tytułem Mocne Kontrasty


Nowoczesna Klasyka


Projektant Wnętrz we Wrocławiu Podsumowuje

Jeżeli podobały się Państwu nasze wizualizacje, zachęcam do kontaktu z naszym biurem aranżacji i projektowania. Pragniemy zaznaczyć, iż wszystkie powyższe fotografie, są pracami autorskimi. Dlatego powielanie ich w projektach zarobkowych jest prawnie chronione i zabronione. Z naszej strony staraliśmy się przedstawić szeroki wachlarz możliwości wykończenia Państwa pomieszczeń, przedstawiliśmy wiele różnych stylów. Oczywiście można powiedzieć ale to nie wszystko. Jednakże staraliśmy się pokazać najnowsze trendy, które to i tak poprzeplatane są z dawnymi wątkami mody i możliwościami architektonicznymi. W dzisiejszych czasach, praca architekta wnętrz, jest może prostsza gdyż mamy komputery i specjalistyczne programy. Jednak projektowanie wystroju wnętrz jest już procesem bardzo trudnym i wymagającym bardzo dużo umiejętności a nawet talentu. Dlatego niekiedy, nasi klienci mówią o naszych pracownikach, po prostu artyści za co jesteśmy dozgonnie wdzięczni.

Dziękujemy także i firmą współpracującym z naszym studiem. Dzięki materiałom i przeróżnym urządzeniom produkowanym i sprzedawanym na naszym rynku, nasze finalne prace są wyjątkowe i zawsze praktyczne.