Projekty Biura Aranżacji

Wizualizacje i Charakterystyka Prac Wykonane Przez Nasze Studio Projektowania.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wizualizacjami pomieszczeń w domach, mieszkaniach i salonach kosmetycznych. Dlatego życzymy przyjemnego spędzenia czasu z naszymi wrocławskimi aranżacjami.


Nowoczesne Trendy


Modern Classic

Przede wszystkim założeniem projektowym było stworzenie jasnego, przestronnego i przytulnego mieszkania z lekkimi akcentami glamour i historyzującymi detalami. Doskonale do tego założenia pasuje styl Modern Classic.

Ale z drugiej strony biała przestrzeń przełamana została kontrastującymi materiałami takimi jak: marmur z ciekawym, ciepłym użyleniem, drewnem oraz beżowymi tekstyliami.

Po drugie podejście do stylu Modern Classic przez WIUMI – Projektowanie Wnętrz we Wrocławiu jest współczesną interpretacją historyzującej przestrzeni pałacowej – mieszkalnej, z wykorzystaniem współczesnych, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

W tym samym duchu ważnym elementem projektu jest uproszczenie detali, które zostały zaprojektowane w sposób przemyślany, nie kolidujący z funkcjonalnością pomieszczeń.

Podsumowując architekt wnętrz ma za zadanie stworzyć komfortową przestrzeń dla współczesnej rodziny.


Salon Kosmetyczny


Dom w Rukoli


Willa w Żurawkach


Wyjątkowy

Założenia projektowe

Po pierwsze głównym założeniem projektanta było: przestrzenność, unikatowość, przytulność.

Materiały

Ale z drugiej strony, materiały użyte przez projektanta są stonowane, jasne. Innymi słowy dla ujednolicenia przestrzenni we wszystkich pomieszczeniach ułożono jasne panele (wyjątkiem są łazienki) zaś okładziny ścian oraz fronty meblowe wykończone są w naturalnej kolorystyce. Podobnie dalej górują elementy drewniane, biel i szarości, beton. Podsumowując to wszystko przeplatane jest szklanymi witrynami z czarnymi szprosami o ciekawych formach.

Sufity

W tym samym duchu dużą rolę w projekcie odgrywają sufity. Dlatego zostały wydzielane przez projektanta przestrzenie odkrywające betonowy sufit, dla zrównoważenia dodano w wielu miejscach sufity podwieszany malowane na białe kolory. Ponadto wszystko to przeplatane nowoczesnymi rozwiązaniami świetlnymi, które w zależności od pory dnia i oczekiwanego nastroju można przełączać.

Funkcjonalność

Przede wszystkim projekt stworzony przez architekta, stawia na priorytet funkcjonalność bez zbędnych elementów tzw „kurzołapów”.  W rezultacie zabudowy meblowe są pełne, proste, budowane od podłogi do sufitu. Każda wnęka w domu została zamknięta ograniczając tym samym gromadzenie się brudu. Usytuowane mebli zostało tak przewidziane aby wydzielić czytelnie funkcje w domu, jednocześnie zapewniając maksimum przestrzeni. Dlatego dom pozbawiony jest zbędnych dekoracji, tutaj ich rolę gra wzajemne przenikanie się okładzin ściennych, podłogi i sufitu.


Dom z Widokiem


Willa w Radomsku


Domek w Smolcu


Męska Klasyka


Dla Mężczyzny


Mocne Kontrasty


Nowoczesna Klasyka